Polska Bania

Balie ogrodowe

KMP BALIE I SAUNY

Balie ogrodowe

Polska Bania

Banie ogrodowe

W obecnych zabieganych czasach każda chwila odpoczynku jest na wagę złota. Takie momenty relaksu wpływają korzystnie nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na cały organizm. Doskonałym sposobem na naładowanie energii i ukojenie ciała są gorące kąpiele w balii znanej również jako jacuzzi. Nasze drewniane balie ogrodowe umożliwiają zredukowanie stresu, poprawę humoru i zmniejszenie napięcia mięśni. Dzięki baliom każdy może stworzyć prywatną strefę SPA we własnym ogrodzie bądź na tarasie. Tym bardziej, że nasze balie są łatwe w obsłudze i nie wymagają żmudnej konserwacji.

W skład beczki wchodzą:

HYDROmasaż

HYDROmasaż

AIRmasaż

AIRmasaż

BARYK NA DRINKI

BARYK NA DRINKI

GRATIS

LED

LED

Kolorowe oświetlenie LED wewnętrzne

HYDROmasaż

HYDROmasaż

AIRmasaż

AIRmasaż

Baryk na drinki

Baryk na drinki

GRATIS

LED

LED

Kolorowe oświetlenie LED wewnętrzne

W skład beczki wchodzi:

HYDROmasaż

HYDROmasaż

AIRmasaż

AIRmasaż

BARYK NA DRINKI

BARYK NA DRINKI

GRATIS

LED

LED

Kolorowe oświetlenie LED wewnętrzne

HYDROmasaż

HYDROmasaż

AIRmasaż

AIRmasaż

Baryk na drinki

Baryk na drinki

GRATIS

LED

LED

Kolorowe oświetlenie LED wewnętrzne

OFERTA

Balie ogrodowe, beczki, jacuzzi.

PIEC

Najwyższej jakości balie z piecem zewnętrznym oraz wewnętrznym.

WYMIARY BECZKI

Polska Bania

Zobacz nasze balie ogrodowe

Polska Bania

Banie i sauny

Wybierając nasze doświadczenie w dystrybucji balii z hydromasażem, saun, mebli ogrodowych czy wyjątkowej jakości basenów spa, zawsze otrzymasz produkty najwyższej jakości.

Polska Bania

Balie do ogrodu – idealny sposób na przydomowy relaks

Jeszcze nie tak dawno temu, aby móc korzystać z uroków gorących kąpieli z hydromasażem, trzeba było jeździć do ośrodków odnowy biologicznej. A to wszystko wymagało czasu, którego przecież tak nam wszystkim brakuje. Na szczęście obecnie niemal każdy posiadacz ogrodu czy sporego tarasu może pokusić się o prywatne jacuzzi. Starannie skonstruowane balie ogrodowe to świetna opcja dla osób, którym marzy się relaks na świeżym powietrzu i to tuż przy własnym domu. Gorącą kąpiel możemy sobie sprawić po powrocie do domu po ciężkim dniu. Pozostaje nam napełnić balię, ogrzać wodę zgodnie z instrukcją i korzystać z dobrodziejstw ciepłej kąpieli.

Udowodniono, że gorące kąpiele mogą znacząco obniżać stres, poprawiać humor i pozwalać nabrać sił do działania. Dochodzi tu jeszcze bowiem czynnik przebywania na świeżym powietrzu i blisko natury. A przyroda ma kolosalne znaczenie dla naszego samopoczucia. Kąpiel w akompaniamencie śpiewu ptaków czy cykających świerszczy to sama przyjemność. Warto wiedzieć, że z balii ogrodowych korzystać można również zimą. Wygrzewanie się w jacuzzi pośród śniegu i mrozu to z pewnością bardzo ciekawe doświadczenie, które dodatkowo podnosi odporność organizmu. Wśród wielu korzyści zdrowotnych nie można nie wymienić jeszcze zbawiennego wpływu na ciało. Ciepłe kąpiele mogą zdziałać cuda przy bólach głowy, chorobach układu ruchu, przy zwyrodnieniach i urazach.

Polska Bania

Dlaczego akurat nasze balie do ogrodu?

Korzyści płynących z regularnych kąpieli w jacuzzi ogrodowych jest mnóstwo. Koniecznie jednak trzeba wybrać odpowiednią balię, aby spełniła wszystkie oczekiwania. Nasze balie ogrodowe to gwarancja najwyższej jakości. Do produkcji balii wykorzystujemy wyłącznie najlepsze surowce, które mają za zadanie przez długie lata służyć klientom. Starannie wybierane drewno jest specjalnie przygotowywane i zabezpieczane, aby mogło przetrwać nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. To sprawia zaś, że balia drewniana może stać bez żadnego zadaszenia przez cały rok na dworze. Drewno nie wymaga żmudnej pielęgnacji ani konserwacji, a do tego cały czas prezentuje się bardzo okazale.

To, co wyróżnia nasze balie ogrodowe, to także fantastycznej jakości wkład (akrylowy bądź z włókna szklanego). Utrzymanie go w czystości i świetnej kondycji jest bardzo proste. Ogromnym atutem balii jest również najwyższej jakości piec z wytrzymałej i odpornej stali. W zależności od wybranego modelu balii piec może być zamontowany wewnątrz lub na zewnątrz. W naszych baliach stawiamy też mocno na bezpieczeństwo, dlatego komin posiada osłonę przeciwoparzeniową. Aby zapewnić naszym klientom najwyższy komfort oraz ochronę przed ewentualnymi urazami, balie wyposażone są w schody. Ułatwiają one wejście do balii i wyjście z niej. To szczególnie istotne zwłaszcza dla osób z chorobami układu ruchu.

Ponadto balie ogrodowe produkowane przez nas posiadają oświetlenie LED, wzmacniającą całą konstrukcję stalową obejmę wokół balii, a także zabezpieczenie różnicowoprądowe. Do wyboru mamy balie okrągłe i kwadratowe o różnych wymiarach. W zależności od wybranej wielkości balii i rodzaju pieca, w środku jacuzzi może zmieścić się od 5 do 8 osób. Posiadamy także modele balii z leżanką.

Polska Bania

Stwórz z nami swoje wymarzone drewniane balie ogrodowe

Każdą balię budujemy na zamówienie klienta, dlatego istnieje szereg możliwości dostosowania balii do indywidualnych potrzeb. Klient wybrać może balię okrągłą lub kwadratową, z piecem wewnętrznym lub zewnętrznym. Każdy model posiada wyposażenie standardowe, które na specjalnie życzenie możemy poszerzyć. W liście opcji dodatkowych znajduje się między innymi: dodanie pokrywy balii, zmiana tworzywa pokrywy, zmianę zastosowanego drewna (świerkowego na modrzew lub thermo), dodanie systemu filtracji z filtrem piaskowym, zamontowanie ozonatora, dodatkowego oświetlenia, zmiana koloru i rodzaju wkładu balii czy też umieszczenie systemu do hydromasażu lub airmasażu. Wymienić można również piec.

Co niezwykle istotne, umożliwiamy klientom także wpływ na rozmieszczenie poszczególnych komponentów. Zatem możemy zmienić ulokowanie przyłącza elektrycznego, rewizji, podłączenia do pieca, przycisków i odpływu wody z balii. To wszystko sprawia, że klient otrzymuje balię, która spełnia jego wszystkie oczekiwania.

Warto też wspomnieć, że nasze balie ogrodowe – poza doskonałymi parametrami technicznymi – mogą pochwalić się także atrakcyjnym wyglądem. Naturalne drewno pięknie odnajduje się w ogrodzie i stanowi jego największą ozdobę. Można zatem korzystać z licznych właściwości balii i jednocześnie cieszyć nią oko. Dzięki baliom można mieć swoje własne SPA na życzenie. Podaruj więc sobie zasłużony relaks i odpoczynek z domieszką luksusu, dbając przy okazji swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Wybierz najlepsze balie ogrodowe i wygrzewaj się w domowym jacuzzi przez cały rok.