Polska Bania

Sauny ogrodowe

KMP BALIE I SAUNY

Sauny ogrodowe

Polska Bania

O produkcie

Swoją nazwę sauny fińskie zawdzięczają krajowi pochodzenia. W Finlandii tradycja brania kąpieli cieplnych dla zdrowia jest bardzo głęboko zakorzeniona – tego typu zabiegi stosuje się na Półwyspie Skandynawskim już od ponad 2000 lat. Obecnie w saunę wyposażonych jest ponad 90% fińskich domów, a jedna sauna przypada średnio na czterech mieszkańców.

Każda z naszych saun zbudowana jest wyselekcjonowanego drewna świerkowego o odpowiedniej wilgotności, zabezpieczona odpowiednim impregnatem oraz wyposażona w najwyższej jakości komponenty.

Realizujemy indywidulane zamówienia pod klienta.

RÓŻNE SAUNY OGRODOWE

PIEC HARVIA

Piec Harvia - elektryczny / na drewno, kamienie, komin, drabinki na podłodze, stoliki, ławeczki, gont bitumiczny, pełna instalacja elektryczna, oświetlenie, brodzik.

Polska Bania

Sauna beczka

Sauna beczkowa to rodzaj sauny ogrodowej w kształcie beczki. Zwykle wykonane jest z drewna i ma okrągły lub owalny kształt. Wewnątrz znajduje się ławka dla użytkowników sauny oraz piec, który służy do podgrzania kamieni saunowych. Woda wylewana na rozgrzane kamienie powoduje parowanie i zwiększenie temperatury wewnątrz sauny. Sauna beczkowa może być ogrzewane drewnem lub elektrycznie. W niektórych modelach Sauna beczkowa można znaleźć dodatkowe wyposażenie, takie jak systemy oświetleniowe, radio, drabinki, stoły itp. Sauna beczkowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają relaksu i wypoczynku w komfortowych warunkach w swoim ogrodzie.

Polska Bania

Sauna kwadro beczka

Sauna Kwadro Beczka to rodzaj sauny ogrodowej o kwadratowej formie wbudowanej w konstrukcję beczki. Podobnie jak w tradycyjnej saunie beczkowej, wewnątrz znajduje się ławka dla użytkowników i piec do podgrzewania kamieni saunowych. Wylewanie wody na rozgrzane kamienie powoduje parowanie i zwiększenie temperatury wewnątrz sauny. Sauna Kwadro Beczka może być ogrzewana drewnem lub elektrycznie. W niektórych modelach sauny można znaleźć dodatkowe wyposażenie, takie jak oświetlenie, radio, stoły itp. Sauna Kwadro Beczka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się ogrodową sauną, ale preferują regularną formę zamiast tradycyjnej beczki.

Polska Bania

Sauna owalna

Owalna sauna to rodzaj sauny ogrodowej o owalnym kształcie, zwykle wykonanej z drewna. Wewnątrz znajduje się ławka dla użytkowników oraz piec do podgrzewania kamieni saunowych. Wylewanie wody na rozgrzane kamienie powoduje parowanie i zwiększenie temperatury wewnątrz sauny. Owalna sauna może być ogrzewana drewnem lub elektrycznie. W niektórych modelach sauny można znaleźć dodatkowe wyposażenie, takie jak oświetlenie, radio, stoły itp. Owalna sauna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się ogrodową sauną i preferują nieco bardziej nietypową formę niż tradycyjna runda lub kwadratowa sauna.

Polska Bania

Zobacz nasze produkty!

Polska Bania

Balie i sauny

Wybierając nasze doświadczenie w dystrybucji balii z hydromasażem, saun, mebli ogrodowych czy wyjątkowej jakości basenów spa, zawsze otrzymasz produkty najwyższej jakości.